Правила поведінки у школі

Правила поведінки учнівства в школі

1. Правила поведінки учнів та учениць базуються на чинному законодавстві України.

2. Учні та учениці приходять до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займають свої робочі місця, готують все необхідне навчальне приладдя до уроку.

3. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

4. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

5. У школі учні та учениці поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

6. Учні та учениці спілкуються відповідно до норм етики та моралі, піклуються про молодших школярів, шанують вчителів та людей старшого віку.

7. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

8. Учні та учениці бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

9. Всі учні та учениці дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків так і після їх закінчення, дбають про збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

10. Учні та учениці старанно виконують домашні завдання. Прагнуть до розвитку і вдосконалення. На уроках дотримуються принципів академічної доброчесності.

11. На уроці учні та учениці користуються мобільним телефоном як джерелом інформації виключно за спрямуванням вчителя.

12. Зовнішній вигляд учнів та учениць відповідає гігієнічним нормам та діловому стилю одягу.