Консультації психолога

ПЛАТФОРМИ, САЙТИ, ФОНДИ

РЕКОМЕНДАЦІЇ, ВІДЕОМАТЕРІАЛИ, ДОВІДНИКИ

Психологічне здоров’я: що робити, якщо новини «вибили» вас із зони психологічної стійкості? у межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки», за ініціативою першої леді України Олени Зеленської експерти телеграм-каналу «Подбай про себе» підготували техніки для стабілізації психологічного стану;

психологічні поради громадянам, які проживають на деокупованих територіях Віталій Климчук, доктор психологічних наук, експерт проєкту «Психічне здоров’я для України» у межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської, поділився порадами для громадян, які повернулися з полону або проживають на нещодавно звільнених територіях.


Заняття  з психологом

Наснаження для гідного життя

Війна примушує плекати в собі нові якості одна з яких - стійкість. Сьогодні продовжувати вчитися вкрай необхідно, адже саме так ми зберігаємо нашу культуру, традиції, мову, націю. А як бути , коли після повітряних тривог, інформаційних повідомлень та переживань відчувається втома та знесилення, розпач і тривога? Як відшукати в собі сили та наснаження , впоратися з тривожними думками вчили на тренінгах психологи закладу Греченко Наталія та Бєлєніннік Олександра. Практики заземлення, дихання, навіювання, подяки стануть у нагоді учнівству для подолання наслідків стресу та травми.


Задля створення комфортного освітнього середовища, розуміємо, наскільки важливою є робота з батьками, адже саме від виховання в родині, атмосфері, яка панує в спілкуванні між дитиною та батьками, залежать успіхи учнів. Освітній процес - це постійна взаємодія.

Саме тому у школі провели лекції для батьків «Як говорити з дитиною про дорослішання. Основи фізіології та статеве виховання», які проходили в рамках проєкту «Громадянське суспільство сприяє підвищенню стійкості в Україні», який впроваджується ГО «Дівчата».

Під час лекцій обговорили з батьками етапи дорослішання дітей та підлітків, основні вікові кризи та як на них реагувати, як вибудовувати особисті кордони та підтримувати дитину, бути безпечним дорослим для своєї дитини.

Проєкт реалізується Консорціумом на чолі з Данським Червоним Хрестом у партнерстві з Данською радою у справах біженців та Dignity за підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Психологічна допомога під час війни.

Учні 8-х, 9-х класів на уроках з основ здоров'я вчилися вправам, які допомагають регулювати свій психоемоційний стан.

Учні навчилися "диханню по квадрату", виконувати вправу"метелик".

Ознайомилися з простими техніками заземлення: розтирання долоней, натискання на пальці рук, стискання пальців ніг, обійми себе.


У такі непрості часи для України є важливим ментальне здоровʼя кожного громадянина, а особливо коли цей громадянин - дитина.

СЗШ #6 м. Києва також долучилась до поліпшення загального психологічного клімату суспільства проведенням тренінгів та ігор, спрямованих на поліпшення психічного стану дітей та здобуття навичок саморегуляції.

Долучайтеся і ви до нашої цікавої, веселої та корисної подорожі до щасливих самих себе!

#СЗШ№6#ментальне здоровʼя

#ПоділОсвіта


Гурток з Основ психології

У жовтні 2023 р. розпочалися перші заняття гуртка з Основ психології.

У трьох вікових групах учні будуть опановувати:

навички здорової комунікації,

розуміння власних емоцій та особистих кордонів,

вчитися працювати у малих та великих групах,

чути один одного,

приймати компромісні та виважені рішення.

Заняття проходять у дружній атмосфері, де панує взаємоповага, щирість та конфіденційність.

Учні вмотивовані та гарно співпрацюють один з одним, діляться своїми історіями та переживаннями.


Бесіда "Особисті кордони. Побудова стосунків"

14 лютого учні 8-д класу спілкувалися з психологом на тему: «Особисті кордони. Побудова стосунків».

Під час уроку говорили про розуміння власних кордонів, досліджували як саме їх можуть порушувати оточуючі, як не піддаватися маніпуляціям та самим не маніпулювати. Разом з учнями розглянули реальні історії підлітків та проаналізували, яким чином були порушені кордони в тій, чи іншій ситуації. Урок пройшов у довірливій атмосфері.


Іноді треба попрацювати з психологом...в 6-Б класі

Дуже цікаво і корисно!

Година з психологом

У рамках години з психологом сьогодні відбулося ресурсне заняття з учнями 2-го класу. Створювали загальну емоційну мапу класу та знаходили слова підтримки, які можуть домогти один одному у складній ситуації.