Протидія насиллю

Всесвітня акція "16 днів без насильства"

Стартувала щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" для учнів 8 класів соціальним педагогом школи проведена бесіда "Особисті кордони. Як протидіяти насиллю"

З нагоди Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» психологиня Мельникова Анастасія Дмитрівна провела у нашій школі 4 тренінги на тему «Ні насильству!» для паралелей 6х та 7х класів.

Існує багато видів насильства, і деякі з них не так легко розпізнати, або ж вони нормалізовані у суспільстві. Особливу увагу зосередили на обговоренні домашнього та психологічного насильства.

Тому на цьому заході ми у цікавій інтерактивній формі вчилися:

- яке буває насильство,

- як його розпізнати,

- як допомогти собі та іншим якщо помітили проблему,

- чому важливо захищати свої кордони та як сказати ні.

Буває непросто говорити про складні теми але це важливо робити, щоб бути обізнаним та попередженним.

Шкільні офіцери поліції провели бесіди з учнями про проблему подолання різних форм домашнього насильства. Дали дітям корисні поради, як діяти в кризових ситуаціях і куди звертатися.

booklet_stop_nasylstvo__2.pdf
вiдповiдал_нi_особи_насил_ство_райони_2021.docx